
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-5894
Калькулятор настільний Citizen SDC-519 (15.5х12.3х2см)
306 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний CITIZEN SDC-519 відмінно підійде для вирішення більшості математичних задач. Можливість відображення до 12 знаків на екрані дозволяє отримати максимально точні результати. Живлення калькулятора забезпечується від сонячної батареї або мініпальчикової батарейки типорозміру AAA. Дві прогумовані ніжки підвищують стійкість на гладких поверхнях. Прилад виділяється великим екраном і зручними великими кнопками з плавним натисканням, що збільшує зручність використання.
Характеристика:
- Тип: бухгалтерський;
- Вид: настільний;
- Розрядність: 12;
- Живлення: батарейка ААА, сонячна батарея;
- Розміри корпусу: 155*123*20 мм;
- Особливості: великий екран, видалення останньої цифри CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 123 мм |
- Ціна: 306 ₴
