
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-5875
Клей водостійкий 88 універсальний для пластмаси металу гуми скла та кераміки 40 мл
22,59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
40 мл•Водостійкий•88
Клей водостійкий 88 універсальний для пластмаси металу гуми скла і кераміки 40мл — надійна фіксація
Високоякісний універсальний клей для широкого спектру матеріалів. Забезпечує міцне та довговічне з'єднання пластмаси, металу, гуми, скла та кераміки. Стійкий до впливу води та перепадів температур.
- 💧 Водостійкий шов — можна використовувати на воді
- 💪 Універсальне застосування — для різних матеріалів
- 🌡️ Стійкий до температур — для зовнішніх і внутрішніх робіт
Оригінал
Клей
Універсальність
Підходить для склеювання різних типів матеріалів.Надійність
Створює водонепроникне та міцне з'єднання.Еластичність
Не тріскається, повторює форму матеріалу.Довговічність
Довго зберігає свої властивості.Як використовувати
- Очистіть та знежирте поверхні, що склеюються.
- Нанесіть тонкий шар клею на обидві поверхні.
- З'єднайте та щільно притисніть на кілька секунд.
Характеристики:
- Вид товару: клей;
- Призначення: для пластмаси, металу, гуми, скла, кераміки;
- Водостійкість: так;
- Об'єм: 40 мл;
- Комплектація: клей.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентний |
| Стан клею | Готова емульсія |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип клею | Акриловий клей |
| Тип виробу, що приклеюється | Армуюча сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | алюмінієва туба з літографією |
| Термін зберігання | 18 |
| Об'єм | 40 ml |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 34 гр |
| Час повного затвердіння розчину | 1.5 часа |
| Довжина: | 130 мм |
- Ціна: 22,59 ₴
