
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-5888
Клей побутовий Сапожник (для ремонту взуття) туба 40мл, вологостійкий клей
30,54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
40 мл•Побутовий•Для взуття
Клей побутовий Чоботар (для ремонту взуття) туба 40мл — ваше рішення для ремонту взуття
Еластичний клей для ремонту взуття. Ідеально підходить для склеювання шкіри, гуми, тканини та інших матеріалів. Створює водонепроникний та довговічний шов, стійкий до вологи та перепадів температур, забезпечуючи надійний результат.
- 💧 Водостійкий шов — для надійного захисту від вологи
- 👟 Еластичний — не тріскається при згинанні
- 🛠️ Зручність використання — компактна туба
Оригінал
Клей
Універсальність
Підходить для склеювання шкіри, гуми, тканини та інших матеріалів.Водостійкість
Створює водонепроникний шов.Міцність
Витримує високі навантаження, не тріскається.Довговічність
Стійкий до перепадів температур.Як використовувати
- Очистіть та знежирте поверхні, що склеюються.
- Нанесіть тонкий шар клею на обидві поверхні.
- З'єднайте та щільно притисніть на кілька секунд.
Характеристики:
- Вид товару: клей;
- Призначення: для ремонту взуття;
- Об'єм: 40 мл;
- Комплектація: клей.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 40 мл |
| Застосування | Для взуття |
| Стан клею | Готова емульсія |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентний |
| Термін зберігання | 24 |
| Дозатор | Немає |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 34 гр |
| Довжина: | 130 мм |
| Об'єм | 40 ml |
| Тип використання | Універсальний |
- Ціна: 30,54 ₴
