
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-2867
Клей побутовий МІГ Професіонал швидке схоплювання туба 35мл, клей для шкіряних виробів
38,51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
35 мл•Швидкий•Універсальний
Клей побутовий МИГ Професіонал (швидке схоплювання) туба 35мл — швидке рішення для ремонту
Універсальний клей з функцією швидкого схоплювання, ідеальний для дрібних побутових завдань, де важливий миттєвий результат. Надійно склеює папір, картон, пластик, дерево та інші матеріали, забезпечуючи міцний і довговічний шов.
- ⚡ Швидке схоплювання — заощаджує ваш час
- 🛠️ Універсальний — для широкого спектру матеріалів
- 💪 Міцний шов — для надійної фіксації
Оригінал
Клей
Зручність
Легко наноситься і миттєво схоплює.Ефективність
Забезпечує міцне з'єднання без довгого очікування.Універсальність
Підходить для більшості побутових матеріалів.Надійність
Шов стійкий до механічних навантажень.Як використовувати
- Очистіть та знежирте поверхні.
- Нанесіть тонкий шар клею.
- Сильно притисніть поверхні одна до одної.
Характеристики:
- Вид товару: клей;
- Тип: швидке схоплювання;
- Призначення: побутовий;
- Об'єм: 35 мл;
- Комплектація: клей.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Консистенція | Гель |
| Об`єм | 35 мл |
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип приклеюваного матеріалу | Картон, ДВП, ПВХ, Дерево, Текстиль, Кожа |
| Тип приклеюваного виробу | Паркет Ізоляційні матеріали <unk> Резинове покриття |
| Стан клею | Готова емульсія |
| Тип використання | Універсальний |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентний |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Туба в блістері по 1 шт. |
| Термін зберігання | 18 |
| Ширина | 10 см |
| Довжина: | 20 см |
| Об'єм | 35 ml |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 38,51 ₴
