
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-2866
Клей поліуретановий універсальний для ПВХ, ТЕП, шкіри, гуми та тканини Професіонал МККД туба 35мл
37,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клей•Поліуретановий•35 мл
Клей поліуретановий Професіонал МККД — універсальний і водостійкий
Високоміцний поліуретановий клей для широкого спектра матеріалів. Забезпечує еластичне, водонепроникне та надійне з'єднання, стійке до високих навантажень. Ідеальний для взуття, одягу та ремонту.
- ⚙️ Універсальний — для ПВХ, шкіри, гуми та тканини
- 💧 Водостійкий — надійно захищає від вологи
- 💪 Еластичне з'єднання — не тріскається при згинанні
Оригінал
Клей універсальний
Багатофункціональність
Підходить для взуття, надувних човнів, меблів та сумок.Еластичність
Шов залишається гнучким і не тріскається.Водостійкість
Клейовий шов не втрачає властивостей при контакті з водою.Міцність
Витримує високі навантаження на розрив.Як використовувати
- Очистіть та знежирте поверхні.
- Нанесіть клей та залиште на 5-10 хвилин.
- Щільно притисніть склеювані деталі на кілька секунд.
Характеристики:
- Вид товару: клей;
- Тип: поліуретановий;
- Призначення: універсальний;
- Об'єм: 35 мл;
- Комплектація: Клей поліуретановий універсальний для ПВХ, ТЕП, шкіри, гуми та тканини Професіонал МККД туба 35мл.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентний |
| Стан клею | Готова емульсія |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип виробу, що приклеюється | Ламінат, Ізоляційні матеріали, Гумове покриття |
| Тип матеріалу, що приклеюється | Картон |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Туба в блістері по 1 шт. |
| Термін зберігання | 18 |
| Ширина | 10 см |
| Довжина: | 20 см |
| Об'єм | 35 ml |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 37,66 ₴
