
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-2865
Клей побутовий Професіонал ОК неопреновий контактний туба 35мл, клей для шкіряних виробів
36,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
35 мл•Контактний•Неопреновий
Клей побутовий Професіонал ОК неопреновий контактний туба 35мл — надійний контакт для міцних з'єднань
Високоякісний неопреновий контактний клей для побутового та професійного використання. Забезпечує миттєву та надійну фіксацію, ідеально підходить для склеювання різних матеріалів, таких як шкіра, гума, пластик, дерево, метал і тканини.
- ⚡ Швидке схоплювання — миттєвий результат
- 💧 Водостійкість — підходить для вологих умов
- 🛡️ Довговічний шов — стійкий до впливів
Оригінал
Клей
Швидкість
Миттєве схоплювання без тривалого очікування.Універсальність
Підходить для широкого спектра матеріалів.Водостійкість
Зберігає міцність навіть при контакті з водою.Еластичність
Шов залишається гнучким після висихання.Як використовувати
- Очистіть та знежирте поверхні, що склеюються.
- Нанесіть тонкий шар клею на обидві поверхні.
- Дайте підсохнути 5-10 хвилин.
- Сильно притисніть поверхні одна до одної.
Характеристики:
- Вид товару: клей;
- Тип: неопреновий, контактний;
- Призначення: універсальний;
- Об'єм: 35 мл;
- Комплектація: клей.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Консистенція | Паста |
| Об`єм | 35 мл |
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип приклеюваного матеріалу | ДСП, ДВП, Гума, Дерево, Текстиль, Кожа |
| Стан клею | Готова емульсія |
| Тип використання | Універсальний |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентний |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Туба в блістері по 1 шт. |
| Термін зберігання | 18 |
| Об'єм | 35 ml |
| Ширина | 10 см |
| Довжина: | 20 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 36,58 ₴
