
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-28239
Калькулятор настільний Citizen SDC-9833 (19.5х15х2.7см)
405,45 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний Citizen SDC - 9833 зручний у використанні настільний калькулятор з великим монохромним дисплеєм для відображення цифр. Володіє 12-ти розрядністю, тобто може виводити на екран 12 знаків, що підвищує точність розрахунків. Підтримує функцію видалення останніх цифр. Також має захист від залипання клавіш і автоматичне вимикання для економії енергії. Харчування даного калькулятора подвійне, може проводитися як від звичайної батарейки типорозміру AA, так і від сонячної.
Характеристика:
- Тип: бухгалтерський;
- Вид: настільний;
- Розрядність: 12;
- Живлення: сонячна батарея, 1 батарейка формату АА;
- Розміри корпусу: 195*150*27 мм;
- Особливості: великий РК екран, видалення останньої цифри CE, розрахунок націнки MU.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 405,45 ₴
