
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-25694
Щітка для прибирання Kadoura №1074 із ручкою в асорт.
49,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка господарська Kadoura (1074) - універсальна щітка для прибирання, за допомогою якої Ви легко очистите навіть складні забруднення на килимових та інших поверхнях. Дане пристосування виконано з міцного пластику, завдяки чому відрізняється легкістю і в той же час надійністю. Довга зручна ручка дозволяє використовувати щітку тривалий час без втоми в руках. Робоча частина з жерсткого синтетичного ворсу легко видаляє не тільки пил, але і такі складні забруднення, як присталі грудки бруду. Довжина щітка середня, всього 135 мм, ширина - 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Глибина робочої частини | 3 см |
| Довжина ручки | 14 см |
| Матеріал робочої частини | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Для чищення килимових покриттів |
| Тип | Щітка |
| Тип ручки | цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина робочої частини | 6 см |
- Ціна: 49,72 ₴
