
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-29185
Калькулятор настільний Keenly KK-8123 (13.8х10х2.5см)
91,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний KEENLY KK-8123-портативний обчислювальний пристрій, який стане Вам незамінним помічником у проведенні різних математичних розрахунків. З ним ви зможете не тільки швидко скласти багатозначні числа, але і легко працювати з дробами, відсотками і багатьма іншими функціями. На великому дисплеї відображаються вводяться символи, кнопки добре контрастують на чорному тлі корпусу, тому ви однозначно не помилитеся, натиснувши не на ту кнопку. Джерелом живлення пристрою виступає мініпальчіковая батарейка-типорозмір ААА.
Характеристика:
- Тип: бухгалтерський;
- Вид: настільний;
- Розрядність: 12;
- Живлення: батарейка ААА;
- Розміри корпусу: 138*100*25 мм;
- Додатково: великий екран, кнопки GT, CE, кнопки управління пам'яттю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гостро |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 91,80 ₴

