
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-25323
Мережевий зарядний пристрій (МЗП) Hoco C72Q QC3.0 (1USB, 18W) + Type-С чорний
206,12 ₴/набір
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 204-22-44Київстар
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72Q - це відмінна модель для тих, хто зупиняє свій вибір на якісних товарах. Аксесуар здатний зарядити смартфон або планшет за короткий час, завдяки підтримці QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших технологій швидкої зарядки. Контроль напруги здійснюється за рахунок інтегральної мікросхеми, для запобігання гаджета заряджається. Сила струму становить 3 А, потужність - 18 Вт. Модель реалізована в оригінальному дизайні, її бічні грані закруглені, верхня частина виконана з глянсовою поверхнею, що надає пристрою стильний зовнішній вигляд і забезпечує комфорт в повсякденній експлуатації. Корпус виготовлений з міцного поєднання вогнетривкого полікарбонату і ABS пластику. У торці аксесуара, вельми зручно, розташований один універсальний порт USB, який сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який пристрій. У комплект до МЗП входить кабель Type-С, що дозволяє відразу приступити до зарядки, і не докуповувати окремо кабель.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- Тип ЗП: мережевий; _x000D_
- Кількість портів: 1; _x000D_
- Сила струму: 3 A; _x000D_
- Матеріал виготовлення: ABS пластик + вогнестійкий PC; _x000D_
- Розміри: 82*42*26мм; _x000D_
- Вага: 33 г (з кабелем 64 г); _x000D_
- Особливості: швидка зарядка Quick charge 3.0; _x000D_
- Комплектація: СЗУ, кабель Type-C чорний, упаковка. _x000D_
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м |
- Ціна: 206,12 ₴/набір




