
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-29648
Щітка для одягу №9060 в асорт.
36,12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для одягу (№9060) - універсальна щітка з ручкою, призначена для видалення забруднень з поверхні верхнього одягу і взуття. Щітка має середні габарити - 135*80 мм, а також невелику вагу, що дозволяє використовувати її довгий час без втоми в руках. Зручна пластикова ручка вироби має ергономічну форму, завдяки чому щітку комфортно тримати в руках. Робоча частина виконана з жорсткого штучного ворсу, що забезпечує ефективність очищення навіть сильно в'їдаються забруднень. Модель виконана в 2-х кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 80 |
| Висота ворсу | 28 мм |
| Довжина робочої частини | 13 |
| Матеріал робочої частини | Штучний ворс |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Ширина робочої частини | 75 см |
- Ціна: 36,12 ₴


