
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-29660
Зарядний пристрій (ЗУ) мережевий Liitokala Lii-PD2 з дисплеєм (Li-ion) USB універсальний для акумуляторів
827,90 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 204-22-44Київстар
Зарядний пристрій (ЗП) Liitokala Lii-PD2 з дисплеєм (Li-ion) USB
Liitokala Lii-PD2 - двохканальний універсальний зарядний пристрій, призначений для використання з різними літій-іонними (Li-ion), літій-фосфатними (LiFePO4), нікель-кадмієвими (Ni-Cd) і нікель-металгідридними (NiMH) акумуляторами. Прилад сумісний з такими типорозмірами акумуляторів, як 10440, 18650, 14500, 16340, 20700, 21700, 26650, АА, ААА і ін. Модель характеризується інтелектуальним вибором струмів заряду/розряду (0,5A, 1A або 2A) в залежності від кількості, типу і розміру встановлених акумуляторів - 500mA для 1-2 акумуляторів NiMH / Ni-Cd, 500mА або 1A для 1-2 акумуляторів Li-ion / LiFePO4, 2А - у правому слоті для Li-ion / LiFePO4 акумуляторів. Також є можливість одночасної зарядки різних типів акумуляторів. Особливостями даного приладу є функція активації виряджених акумуляторів, автоматичне визначення повного заряду акумуляторів по напрузі, а також захист від перезарядження і перегріву. Пристрій оснащений великим цифровим дисплеєм з підсвічуванням, на якому відображаються тип акумулятора, відсоток заряду, струм заряду, поточна напруга і час роботи.

Характеристики:
- Тип ЗУ: для акумуляторів;
- Розміри: 140 * 70 * 38 мм;
- Вага: 142 грам (без батарей і кабелю живлення);
- Вхідна напруга: AC 110-240V 50 / 60Hz;
- Сумісні акумулятори:
- Ni-MH / Ni-Cd: A, АА, ААА, ААAA, C(R14), SC;
- Li-ion 4.2V/4.35V (у тому числі ICR/IMR/INR) /LiFePO4/: от 10440 до 26650, у тому числі 18650, 14500, 16340, 20700, 21700;
- підходить для акумуляторів із захистом типорозміру 18650/20700/21700;
- підходить для акумуляторів розміру C(R14) /SC.
- Регульований зарядний струм 0.5A / 1.0A / 2.0A (за замовчуванням 0.5A);
- Інформаційний дисплей з підсвічуванням;
- Особливості: "м'який" старт процесу заряду, визначення повного заряду акумуляторів по напрузі, функція активації глибоко виряджених акумуляторів;
- Комплектація: зарядний пристрій, мережевий шнур, інструкція користувача, пакувальна коробка.
Характеристики, зовнішній вигляд і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Також у нас часто купують:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Типорозмір акумулятора | 10440, AA, 18650, 26650, 16340, 14500, AAA, Інший |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перезаряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Маса | 0.215 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі живлення | 110-240V |
- Ціна: 827,90 ₴









