
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-30357
Сумка господарська клітинка P1 40х36х18см (колір та малюнок в асортименті)
63,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарська сумка•P1•40х36х18см
Сумка господарська в клітинку — надійна помічниця для будь-яких завдань
Міцна та містка господарська сумка з класичним картатим малюнком. Ідеально підходить для походів по магазинах, поїздок або зберігання речей. Завдяки своїм розмірам і міцному матеріалу, вона легко витримає великі навантаження і прослужить довго.
- 🛍️ Місткість для великих покупок
- 💪 Надійний матеріал, витримує велику вагу
- 🎨 Колір і малюнок в асортименті
Оригинал
Універсальність
Підходить для будь-яких господарських потреб, походів у магазин, поїздок.Довговічність
Якісний матеріал і міцні шви забезпечують тривалий термін служби.Практичність
Легко миється і швидко сохне.Економія
Знижує витрати на купівлю одноразових пакетів.Сфери застосування
- Походи в магазин за продуктами.
- Перевезення та зберігання речей.
- Використання в поїздках і на відпочинку.
Характеристики:
- Тип: господарська сумка;
- Модель: P1;
- Розміри: 40х36х18 см;
- Малюнок: клітинка;
- Колір і малюнок: в асортименті.
Комплектація:
Сумка хозяйственная клетка P1 40х36х18см (цвет и рисунок в ассортименте)
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
- Ціна: 63,75 ₴



