
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-31245
Ніж складаний (кишеньковий) Grand Way 6293 PCP(22.5, 10см)
489,60 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 204-22-44Київстар
Ніж складаний Grand Way 6293 PAC - цілком компактний стилетоподібний ніж, що володіє відмінними колючо-ріжучими властивостями, який стане ідеальним варіантом для повсякденного використання. Лезо виготовлене з нержавіючої сталі 420 твердістю 52-55 HRC, яка відома своєю гнучкістю, легким заточуванням, а також високою стійкістю до корозії. Спеціальне захисне покриття Anodized надійно захищає клинок від різних пошкоджень у процесі експлуатації. Ніж має систему відкривання-закривання Liner Lock, яка відрізняється своєю простотою та надійністю, дозволяючи миттєво відкрити ніж однією рукою.
Загальна довжина ножа становить 22,5 см, з яких 10 см припадають на лезо і 12,5 - на рукоять. Ручка виконана з міцного пластику, стійкого до серйозних навантажень. Рукоять має круглі отвори, що зменшує вагу моделі, а також покращує зчеплення з поверхнею долоні. Металева кліпса на рукояті ножа дозволить закріпити його на ремені, поясі або кишені, забезпечивши швидкий доступ та зручність перенесення.
Ніж не є холодною зброєю!
Характеристики:
- Вид ножа: складаний;
- Марка сталі: 420;
- Твердість сталі: 53-56 HRC;
- Поверхня леза: ANODIZED;
- Тип замку: LINER LOCK;
- Загальна довжина: 225 мм;
- Довжина леза: 100 мм;
- Довжина рукояті: 125 мм;
- Ширина леза: 18 мм;
- Товщина леза: 2.8 мм;
- Вага: 100 г;
- Наявність кліпси: так;
- Матеріал ручки: пластик.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 100 г |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 489,60 ₴



