
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-32273
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна Rablex 12V-9Ah (150x95x65мм), акумулятор для ДБЖ
952 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 204-22-44Київстар
Акумулятор Rablex 12V - 9Ah (150x95x65мм)
Акумулятор Rablex 12V - 9Ah – це надійна свинцево-кислотна акумуляторна батарея, яка відмінно підійде для заміни акумуляторів у різних блоках безперебійного живлення та у якості джерела енергії для різних систем аварійного живлення. Завдяки співвідношенню потужність/об'єм вона забезпечує неперевершену щільність енергії. Місткість акумулятора становить 9000 мАг, що у поєднанні з великим зарядним ресурсом (500 циклів) гарантує тривале живлення різноманітних пристроїв.
Перевагою пристрою є відсутність ефекту пам'яті після використання і повторюваних розрядів. Батарея має високогерметичний корпус, завдяки чому не протікає та не потребує спеціального обслуговування. Її можна використовувати в будь-якому положенні, крім положення клемами вниз, а також транспортувати, не побоюючись ушкодження. Розміри акумулятора складають 150x95x65, що забезпечує комфортні умови зберігання та експлуатації.

Характеристики:
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний |
| Номинальна напруга | 12v |
| Місткість акумулятора | 9Аh |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 13.5-13.8v |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 14.5-14.8v |
| Розміри | 151*98*95 мм |
| Номінальна робоча температура | 25 ± 5°C |
| Температура зберігання | від -20°C до +60°С |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Вага | 2.5 кг |
Характеристики і зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Також у нас часто купують:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 500 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 952 ₴






