
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-34427
Лампа настільна світлодіодна (LED) WS-6016 (3W) біла гнучка
207,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 204-22-44Київстар
Лампа настільна WS-6016 3W
Настільна лампа WS-6016 - це стильний аксесуар, який стане чудовим вибором для використання і вдома, і в офісі. Пристрій представлений у класичному білому кольорі, вирізняється привабливим зовнішнім виглядом, високою надійністю та простотою в експлуатації. Його практична конструкція дозволяє налаштувати освітлення найбільш зручним чином і складається із стійкої основи з протиковзкими накладками та гнучкою ніжки, що утримує 17 сантиметровий освітлювальний елемент, особлива форма якого забезпечує ефективне розсіювання світла. Корпусні деталі аксесуара виготовлені з міцного, приємного на дотик ABS пластику, а ніжка з силіконовим покриттям виконана з металу. 14 світлодіодів лампи загальною потужністю 1.5Вт випромінюють досить яскраве для роботи, читання або письма світло з непомітним для очей мерехтінням та колірною температурою 6000К. Модель оснащена вбудованим кабелем довжиною 1.5м з кнопкою та роз'ємом USB для увімкнення та підключення до джерела живлення. Вхідна сила струму та напруги - 1А та 5В.

Характеристики:
- Потужність - 3 Вт
- Led підсвічування - так
- Інтерфейс підключення - USB
- Висота - 170 мм
- Живлення - мережа
- Кнопки управління - механічні
- Колірна температура - 6700 К
- Конструкція - гнучка ніжка
- Матеріал корпусу - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 14 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 г |
| Висота | 170 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 106 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип живлення | от USB |
| Колірна температура | 6700K |
- Ціна: 207,40 ₴



