
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-35504
Мережевий зарядний пристрій (МЗП) Hoco C113A PD+QC (1USB, 1Type-C, 65W) білий
484,08 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МЗП Hoco C113A (білий)
Характеристики:
- Тип ЗП: мережевий;
- Тип роз'ємів: USB + Type-C;
- Вхід: AC 100-240V, 50/60Hz, 1.5A Max;
- Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W Max); PPS 3.3-20V/3.25A (20W Max);
- Вихід USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max);
- Підтримка швидкого заряджання PD65W, QC3.0, FCP, AFC і VOOC 2.0;
- Інтелектуальний баланс;
- Багаторівнева система захисту;
- Матеріал корпусу: вогнестійкий PC;
- Розміри: 87x50x28 мм;
- Комплектація: МЗП, заводське упакування.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 3.25 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 100-240V |
- Ціна: 484,08 ₴





