
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-35667
Ліхтарик переносний Quantum QM-FL1070 Technik 2W LED (ЗП 220V, вбуд. акум., 2 режими)
340,43 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар Quantum QM-FL1070 Technik
Характеристики:
- Тип ліхтаря: переносний/ручний;
- Кількість діодів: 17 (1LED + 16 SMD);
- Кількість режимів роботи: 2 (LED 100%, SMD 100%);
- Живлення: вбудований Li-ion акумулятор 18650 3.7V;
- Місткість акумулятора: 1200 mAh;
- Спосіб заряджання: від мережі 220V;
- Час роботи: 1,5 - 4 годин;
- Матеріал корпусу: ABS-пластик;
- Розміри: Øгол73мм, L180мм, H98мм;
- Вага: 185 ± 5 г;
- Комплектація: ліхтар, мережевий кабель 220V, заводська коробка.
Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 185 г |
| Час роботи | 4 годин |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість світлодіодів | 17 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип діодів | LED + SMD |
| Колір | Чорно-червоний |
- Ціна: 340,43 ₴


