
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-36901
Кейс універсальний Vapcell для зберігання аксесуарів 8х6см чорний
23,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс•Універсальний•Vapcell
Універсальний кейс Vapcell 8х6 см — для зберігання аксесуарів та батарей
Компактний і міцний кейс ідеально підходить для безпечного зберігання та транспортування невеликих аксесуарів, навушників, карт пам'яті, а також акумуляторів формату 18650, 21700 та ін.
- 🛡️ Захист — запобігає механічним пошкодженням
- 💧 Водонепроникний — захищає від вологи
- 🎒 Портативність — зручно носити з собою
Оригінал
Універсальний кейс
Універсальне застосування
Ідеально підходить для акумуляторів, флешок, карт пам'яті, USB-кабелів та інших дрібниць.Якісні матеріали
Міцний та довговічний, стійкий до зносу.Компактні розміри
Легко поміщається в сумку, рюкзак чи кишеню.Стильний дизайн
Лаконічний чорний колір і фірмовий логотип Vapcell.Як використовувати
- Відкрийте кейс за допомогою замка-блискавки.
- Розмістіть аксесуари всередині.
- Закрийте кейс для надійного захисту.
Характеристики:
- Вид товару: кейс;
- Призначення: для аксесуарів;
- Виробник: Vapcell;
- Розмір: 8х6 см;
- Колір: чорний;
- Матеріал: пластик, тканина, метал;
- Комплектація: Кейс універсальний Vapcell для зберігання аксесуарів 8х6см чорний.
Чому нас обирають
- Оригінальний товар та перевірена якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VapCell |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 8 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 23,76 ₴



