
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-31223
Ніж туристичний (нескладаний) Grand Way 1718 A (28.5, 15.3см)
795,60 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 204-22-44Київстар
Ніж туристичний Grand Way 1718 A - високоміцний повнорозмірний ніж із фіксованим лезом, який стане чудовим придбанням для рибалок, мисливців, туристів, а також усіх любителів активного відпочинку на природі. Матеріалом робочої частини є нержавіюча сталь марки 440 C, відома своєю міцністю, стійкістю до окислення та різних пошкоджень. Округла дерев'яна рукоять, зручно сидить у руці, що важливо при виконанні будь-якої роботи. Металевий болестер виступає не тільки у ролі декоративного елемента, але й надає рукояті додаткову міцність. Ніж має значні розміри: загальна довжина - 28,5 см, довжина клинка - 15,3 см, довжина рукояті - 13,2 см.
Різьбове з'єднання фіксує хвостовик клинка і практично збирає всю конструкцію у єдине ціле. Міцний тканинний шнурок у задній частині рукояті, протягнутий через темлячний отвір, полегшує утримання ножа у руці в процесі його експлуатації. У комплекті з ножем йде чохол із штучного текстилю, стійкий до розриву та намокання, за допомогою якого ніж легко як зберігати, так і переносити на поясі.. Завдяки відмінним технічним характеристикам та доступній ціні, ця модель ідеально підходить як для особистого користування, так і в якості подарунку.
Ніж не є холодною зброєю!
Характеристики:
- Вид ножа: нескладаний;
- Марка сталі: 440 C;
- Твердість сталі: 57-58 HRC;
- Поверхня леза: Mirror Polish;
- Загальна довжина: 285 мм;
- Довжина леза: 153 мм;
- Довжина рукояті: 132 мм;
- Ширина леза: 25 мм;
- Товщина леза: 2.8 мм;
- Вага: 150 г;
- Матеріал рукояті: дерево, алюміній;
- Матеріал чохла: тканина.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Довжина рукоятки | 132 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 153 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
- Ціна: 795,60 ₴




