
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-31385
Ніж туристичний (нескладаний) Grand Way 1022 (22.5, 11см) + чохол
867 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж мисливський Grand Way 1022
Характеристики:
- Вид ножа: мисливський;
- Марка сталі: 440 C;
- Твердість сталі: 57-58 HRC;
- Поверхня леза: MIRROR POLISH;
- Загальна довжина: 225 мм;
- Довжина леза: 150 мм;
- Ширина леза: 27 мм;
- Довжина рукояті: 110 мм;
- Товщина леза: 2.6 мм;
- Вага: 120 г;
- Матеріал рукояті: дерево;
- Матеріал чохла: тканина.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 120 г |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
- Ціна: 867 ₴





