
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-37178
Форма для випікання силіконова NoYH534 прямокутна 25,5х10,5х6,5 см біла
91,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випікання NoYH534
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 65 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для хліба, Для пирога, Для кексу |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Максимальна температура | 240 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 91,80 ₴
