
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-37181
Форма для випікання силіконова NoКСО-3 Соняшник d22см 22,5х6 см в асорт.
61,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випікання №КСО-3 "Соняшник"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 60 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для пирога, Для кексу |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Максимальна температура | 250 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 61,20 ₴


