
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SV-37267
Петля дверна 85 правая (85х67мм - 1.8-2мм) оцинкована
42,69 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 2 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля дверна 85 права (85х67х1.8-2мм)
Характеристики:
- Тип: дверна петля;
- Вид: накладна;
- Напрямок відкривання: правий;
- Спосіб фіксації: на саморізах / шурупах;
- Кількість отворів: 6;
- Довжина: 85 мм;
- Ширина: 67 мм;
- Товщина: 1.8-2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Ціна: 42,69 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 2 од.
