
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-37297
Ручка дверна відкидна (d8 мм ручка, 1.5мм) белий цинк
37,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 204-22-44Київстар
Ручка дверна відкидна "Ляда" (біла) - це зручне пристосування для відчинення дверей, яке знайде застосування вдома, на дачі та в комунальному господарстві. Ручка на ляду має особливу конструкцію, що дозволяє легко підняти горизонтально розташовані двері або інший предмет. Завдяки цьому вона може використовуватися для підйомних кришок льохів, горищ, люків та ін. Крім того, відкидні ручки підійдуть для зручного транспортування скринь, ящиків і навіть бджолиних вуликів.
Виріб складається з безпосередньо ручки та кронштейна, що кріпиться до будь-якої поверхні чотирма шурупами. Ця дверна ручка, виконана з якісної сталі, має діаметр 8 мм, що забезпечує її міцність та надійність кріплення. Оцинкування не тільки надає аксесуару привабливий зовнішній вигляд, але й захищає його від негативного впливу навколишнього середовища, сприяючи тривалій експлуатації.
Характеристики:
- Тип ручки: дверна;
- Вид: відкидна;
- Спосіб фіксації: на саморізах/шурупах;
- Кількість отворів: 4;
- Діаметр ручки: 8 мм;
- Довжина ручки: 110 мм;
- Товщина планки: 1.5 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Призначення ручки | Дверна |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип ручки | На планці |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Ширина ручки | 8 мм |
- Ціна: 37,46 ₴



