
Топ продажів
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37236
Куточок універсальний 2/2 (25х25х16х1.0 - 1.2мм) цинк
2,84 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 50 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок 2/2 (25х25х16х1-1.2мм)
Характеристики:
- Тип куточка: кріпильний / монтажний;
- Вид: рівносторонній;
- Тип фіксації: на саморізах;
- Кількість отворів: 2;
- Довжина: 25 мм;
- Висота: 25 мм;
- Ширина: 16 мм;
- Товщина: 1-1.2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота куточка | 25 мм |
| Довжина куточка | 25 мм |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Призначення | для дерев'яних конструкцій |
| Покриття | Цинк |
| Міцність | Звичайна |
| Стан вироби | Нове |
| Тип кріплення | Саморез |
| Товщина | 1.2 мм см |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 2,84 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 50 од.
