
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37247
Куточок універсальний 4 (40х40х20х2.0 мм) цинк
4,86 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 20 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 204-22-44Київстар
Куточок 4 (40х40х20х2мм) – це меблева кріпильна фурнітура, що широко використовується серед професіоналів і любителів у галузі будівництва та ремонту. Кріпильний куточок дозволяє швидко та надійно збирати різні дерев'яні конструкції, такі як полиці, стелажі, комоди, тумби, столи тощо. Цей монтажний елемент забезпечує надійну зборку при мінімальних витратах часу та сил. Фіксація куточка здійснюється за допомогою саморізів, що забезпечує простий та швидкий монтаж. Модель має чотири отвори під саморізи або шурупи.
Виріб виготовляється з якісної сталі, що забезпечує його міцність та зносостійкість, продовжуючи час експлуатації. Крім того, куточок монтажний має оцинковану поверхню, завдяки чому його можна використовувати в умовах підвищеної вологості. Розміри аксесуара становлять 40 х 40 х 20 х 2 мм, а тому він стане ідеальним варіантом для збору невеликих дерев'яних конструкцій.
Характеристики:
- Тип куточка: кріпильний / монтажний;
- Вид: рівносторонній;
- Тип фіксації: на саморізах;
- Кількість отворів: 4;
- Довжина: 40 мм;
- Висота: 40 мм;
- Ширина: 20 мм;
- Товщина: 2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота куточка | 40 мм |
| Довжина куточка | 40 мм |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Призначення | для дерев'яних конструкцій |
| Покриття | Цинк |
| Міцність | Звичайна |
| Стан вироби | Нове |
| Тип кріплення | Саморез |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Ширина (мм) | 20 |
- Ціна: 4,86 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 20 од.
