
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37262
Завіса віконна універсальна 35 (35х38мм — 1.0 мм) оцинкована
5,76 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 10 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 204-22-44Київстар
Петля віконна 35 (35х38х1мм) – це відмінний вибір для тих, хто шукає надійний та довговічний виріб для забезпечення функціональності віконних конструкцій. Аксесуар фіксується за допомогою саморізів або шурупів, для чого передбачено 4 монтажні отвори. Матеріалом виготовлення є якісна сталь, що гарантує міцність та зносостійкість виробу. Ширина петлі становить 38 мм, довжина – 35 мм, товщина – 1 мм. Модель оснащена цинковим покриттям жовтого кольору, що не тільки надає їй привабливого вигляду, але й забезпечує відмінний захист від корозії, продовжуючи таким чином термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип: петля віконна;
- Вид: накладна;
- Спосіб фіксації: на саморізах / шурупах;
- Кількість отворів: 4;
- Довжина: 35 мм;
- Ширина: 38 мм;
- Товщина: 1 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для вікна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 5,76 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 10 од.
