
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37295
Вушко для замка (провушина) 80 рівне (80х40мм - 2мм) поцинковане
9,08 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 20 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вушник рівний 80 (80х40х2мм)
Характеристики:
- Тип: вушник;
- Призначення: для навісного замка;
- Вид: рівний;
- Тип фіксації: на саморізах / шурупах;
- Довжина: 80 мм;
- Ширина: 40 мм;
- Товщина: 2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Відповідні планки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Товщина | 2 см |
- Ціна: 9,08 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 20 од.
