
Топ продажів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-31077
Ніж складаний GW WK10003 (22,5/9,8 см)
448,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складаний GW WK10003
Характеристики:
- Вид ножа: складаний;
- Марка сталі: 3CR13MOV:
- Твердість сталі: 52-55 HRC;
- Поверхня леза: PAINT;
- Тип замку: LINER LOCK (ASSISTED LOCK);
- Загальна довжина: 225 мм;
- Довжина леза: 98 мм;
- Довжина рукояті: 115 мм;
- Ширина леза: 31 мм;
- Товщина леза: 2.9 мм;
- Вага: 140 г;
- Товщина рукояті: 15 мм;
- Матеріал рукояті: пластик.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 140 г |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 3Cr13MoV |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
- Ціна: 448,80 ₴


