
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-37944
Губки кухонні Даринка великопористі 5 шт./пач./пач., крупнопористі губки для посуду
19,91 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крупнопористі•5 шт•Ефективні
Губки кухонні Даринка крупнопористі 5шт/уп
Ці **ефективні** кухонні губки "Даринка" з крупнопористою структурою створені для легкого та швидкого прибирання. Особлива структура губки дозволяє їй швидко створювати рясну піну, заощаджуючи миючий засіб, і швидко висихати. Двостороння конструкція забезпечує універсальність: м'яка, пориста сторона дбайливо очищає, а жорсткий абразивний шар справляється зі складними та пригорілими забрудненнями. Набір з 5 штук — це практичне рішення для вашої кухні.
- 🧼 Швидко утворюють піну
- 💰 Зручна упаковка на 5 штук
- 💪 Двосторонні з абразивом
Кухонні губки
5 шт
Тип
Губки кухонні.Кількість
5 шт.Особливості
Крупнопориста структура.Комплектація:
Губки кухонні (5 шт)Характеристики:
- Тип: Губки кухонні;
- Матеріал: Поролон, фібра абразивна;
- Кількість в упаковці: 5 шт;
- Особливості: Крупнопористі.
Чому нас обирають
- Перевірений товар та надійна якість
- Швидка відправка по Україні
- Підтримка після покупки
*Характеристики можуть змінюватися виробником без попередження. Зображення носить ілюстративний характер. Колір товару може відрізнятися від представленого на фото.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан, Абразив |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | Даринка |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 19,91 ₴/упаковка
