
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-38572
Ніж складаний (кишеньковий) Grand Way WK 06175 (17, 7.1 см) + чохол
591,60 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складаний Grand Way WK 06175 – це компактна, стильна та якісна модель, яка стане у нагоді як для повсякденного використання (EDC - Every Day Carry), так і для екстремальних завдань. Цей ніж оснащений гострим лезом, виконаним з високовуглецевої неіржавкої сталі 5CR15MOV твердістю 54-56 одиниць за шкалою Роквелла, яка відрізняється легкістю заточування, підвищеною стійкістю до корозії та механічних навантажень. Крім того, лезо має покриття Ti-Ni (Titanium Nitride), що додатково підвищує його стійкість до вологи, а також надає стильного вигляду. Функціональний клинок довжиною 71 мм відмінно підходить для виконання різних функцій: нарізання фруктів і овочів, оброблення риби і м'яса, відкривання посилок, перерізання шпагата або троса, рублення невеликих гілок та ін.
Надійний замок Liner Lock гарантує користувачу безпеку при використанні ножа. Широка металева рукоять довжиною 99 мм забезпечує зручне захоплення, дозволяючи користуватися ножем тривалий час без утоми. Модель має вагу всього 117 грамів, завдяки чому практично не відчувається в руці під час використання. У робочому стані складаний ніж Grand Way WK 06175 має довжину 17 см, а у складеному – всього 10 см, завдяки чому легко переноситься в кишені або рюкзаку. Крім того, аксесуар оснащений металевою кліпсою збоку, що дозволяє зафіксувати його на ремені чи кишені. Стильний шкіряний чохол забезпечить простоту транспортування та зберігання виробу.
Характеристики:
- Вид ножа: складаний;
- Марка сталі: 5CR15MOV;
- Твердість сталі: 54-56 HRC;
- Поверхня леза: TI-NI (Titanium Nitride);
- Тип замку: Liner Lock;
- Загальна довжина: 170 мм;
- Довжина леза: 71 мм;
- Ширина леза: 26.4 мм;
- Товщина леза: 2.8 мм;
- Довжина рукояті: 99 мм;
- Товщина рукояті: 9 мм;
- Вага: 117 г;
- Матеріал рукояті: метал;
- Матеріал чохла: шкіра.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 117 г |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 170 мм |
| Довжина рукоятки | 99 мм |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Тактичний |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Титан |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 71 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 26.4 мм |
- Ціна: 591,60 ₴




