
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-32696
Батарея свинцево-кислотна Westinghouse 4V-4.5Ah (102x47x47мм), акумумулятор для ліхтарів
418,82 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 204-22-44Київстар
Батарея свинцево-кислотна Westinghouse 4V-4.5 Ah (102x47x47мм)
Акумулятор Westinghouse 4V - 4,5Ah – надійна свинцево-кислотна батарея, призначена в якості резервного живлення різних пристроїв та систем: комп'ютерів, медтехніки, оргтехніки, ліхтарів, пожежних та охоронних сигналізацій, систем відеоспостереження, телекомунікаційних систем, офісного обладнання тощо. Акумулятор має низький коефіцієнт саморозряду, ідеальний високих, і при низьких температурах. Модель має номінальну напругу 4.0 і ємність 4.0 Ач. Саморозряджання батареї при температурі навколишнього середовища в 25°C не перевищує 3%.
Ця батарея не вимагає обслуговування, особливих умов зберігання, використання або транспортування. Корпус виготовлений із високоякісної пластмаси, що забезпечує високу міцність та герметичність акумулятора. Також завдяки своїй герметичності модель не протікає, не виділяє шкідливих випарів, тому може встановлюватися у всіх приміщеннях, у тому числі житлових.

Характеристики:
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний |
| Номинальна напруга | 4v |
| Місткість акумулятора | 4.5Аh |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 4.5-4.6v |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 4.8-5.0v |
| Розміри | 102*47*47 мм |
| Номінальна робоча температура | 25 ± 5°C |
| Температура зберігання | від -20°C до +60°С |
| Максимальний струм заряду | 1.35 А |
| Вага | 0.69 кг |
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Також у нас часто купують:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 418,82 ₴



