
Топ продажів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SV-2161
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна LogicPower 12V-1.3Ah (98x45х52мм)
452,45 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор свинцево-кислотний LogicPower 12V - 1.3Ah LPM
Акумуляторна батарея LogicPower 12V - 1.3Ah - незамінний прилад для забезпечення електроенергією різних систем, а також портативних електронних пристроїв у ситуаціях, коли немає можливості підключитися до мережі. Акумулятор сумісний з усіма централями і датчиками, робоча напруга яких становить 12V. Працездатний при різних температурах, проте найкраще використовувати при кімнатній температурі (нижче −30 °С можлива кристалізація електроліту розрядженої батареї та зменшення терміну експлуатації через пошкодження активної поверхні). Конструкція герметична і має клапанне що запобігає витоку рідин і газів, а також корозію клем.

Характеристики:
|
Також у нас часто купують:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 1300 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 0.52 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Склад | SLA |
| Кількість батарейок у пакованні | 1 |
- Ціна: 452,45 ₴




