
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37249
Куточок універсальний 6 (60х60х20х2.0 мм) цинк
7,94 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 20 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок 6 (60х60х20х2.0мм)
Характеристики:
- Тип куточка: кріпильний / монтажний;
- Тип фіксації: на саморізах;
- Кількість отворів: 6;
- Довжина: 60 мм;
- Висота: 60 мм;
- Ширина: 20 мм;
- Товщина: 2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота куточка | 60 мм |
| Довжина куточка | 60 мм |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Призначення | для дерев'яних конструкцій |
| Покриття | Цинк |
| Міцність | Звичайна |
| Стан вироби | Нове |
| Тип кріплення | Саморез |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Ширина (мм) | 20 |
- Ціна: 7,94 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 20 од.
