
Топ продажів
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37263
Петля віконна універсальна 45 (45х40мм - 1.2мм) оцинкована
6,84 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 10 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля віконна 45 (45х40х1.2мм)
Характеристики:
- Тип: петля віконна;
- Вид: накладна;
- Спосіб фіксації: на саморізах / шурупах;
- Кількість отворів: 4;
- Довжина: 45 мм;
- Ширина: 40 мм;
- Товщина: 1.2 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для вікна |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 6,84 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 10 од.
