
Топ продажів
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SV-37289
Вушко для замка (провушина) 401 рівне (70х40мм - 4мм) поцинковане
15,62 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 10 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 204-22-44
Vodafone
- +380 (98) 204-22-44Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вушник рівний 401 (70х40х4мм)
Характеристики:
- Тип: вушник;
- Призначення: для навісного замка;
- Вид: рівний;
- Тип фіксації: на саморізах / шурупах;
- Довжина: 70 мм;
- Ширина: 40 мм;
- Товщина: 4 мм;
- Матеріал: сталь;
- Покриття: оцинковане.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Відповідні планки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Товщина | 4 см |
- Ціна: 15,62 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 10 од.
